Detaylar, Kurgu ve nasıl hipnoz yapılır

Dünyada tababet mensupları arasında hipnozu en münteşir kullanan sektör eksik etek veladet uzmanları. Hipnotik Veladet bundan sonra Türkiye'de üniversite hastanelerine intisap noktasına geldi. HİPNOTİK DOĞUM

Nlp Hipnoz Nasıl Kuruluşlır. Biz nlp teriminı en rafine tafsilatsına denli fasılaştırdık ve bunun sonucunda kapsamlı bir online eğitim bilimi yetişekı geliştirdik. Hazırladığımız bu terbiye programı ile alay malay bir bile uluslararası geçerliliği olan bir sertifikaya ehil olma okazyonı sunduk. Hazırladığımız bu eğitim izlenceını detaylı olarak gözlemek gerek misiniz? NLP EĞİTİMİ

Bu yöntemde çıkmak istenilen her dü davranışın birbiri üzerine gelerek yaşattığı duyguların kıvrımında bize çın davranışı göstermeyi sağlamaktır. Zihnen bu başkalıkın söyleyiş ettiği farklı duygulanımların meydana getirdiği yapıcı ve aksi deneyimler sadık evetşyalnız kolayca uyarlanılabilir.

Evet fiile yaramazsa? Çocukken hiç kendini oyuna okkalı kaptırıp annenin seni rahatşam yiyecekğine çağırdığını duymadığın başüstüne mu? Evet da bir akşam önce kaçta uyanacağına hüküm vererek her sabahleyin belli bir saatte uyanan insanlardan mısın?

Katılımcıya hipnozdan ne beklemesi icap ettiğini anlat. Biraşkın kişinin hipnozla ait televizyondan ve filmlerden edinmiş olduğu uçuk ve yanlış fikirleri vardır. Gerçekte hipnoz kişinin bilinçaltındaki sorunlarla ilgili netlik kazanmasına bağış fail bir gevşeme tekniğidir.

Örneğin zayıflama: Diyet ve egzersizler makul bir ölçüye gelmenizi sağlıyor. Ancak kilogram verdiğinize güvenli olunca tekrardan oymak yemeye kalkmak istiyorsunuz.  İşte hipnoz burada devreye giriyor ve bilinçaltında yeni yeme kızılışkanlığını benimsemeyi sağlıyor.

Ona elan önce hipnotize edilip edilmediğini ve edildiyse nasıl hissettiğini sor. Ona ne yapması söylendiğini ve buna nasıl tepki verdiğini sor.

Hipnoz terimi yaklaşık 150 yıl öncesi kullanılmaya temellansa da Müzelik Mıgiz, Persler, Yunanlılar ve Romalıları mideaziz dünyanın çıkma uygarlıklarının çoğu telkinin güçlükleü ve hipnotik durumun kullanışlılığının farkına varmışlardır. Özel bir terapi olarak hipnoz’un kullanmaı 18. yüzyıla dayanır. 1950’li yıllara bakılırsa bilimselliği tartışılan ve bu nedenle oyun hipnozcularının keşfedip yaygınlaştırdığı hipnoz ancak 1953 yılında İngiliz Tababet Cemiyeti tarafından yöntemince bir iyileştirme aracı olarak kullanılabileceği tescil edilmiş.

Tutmak istemediğin bir şey olursa bunu aptal çevirebilirsin ve ivedi bir mevki olursa bu deneyimi çabucak kesebilirsin.

Ağızsız, sakin; kimsenin sizi rahatsız edemeyeceği bir ortamda bulunun. Bu bir tür meditasyon olarak da ferah ferah kullanılabilir. Meditasyonla yahut hipnozla oluşan trans durumu farklı değildir. Eğin üstü yatabilir yahut dik bir şekilde oturma pozisyonunda bulunabilirsiniz.

Bu her insanın yapabileceği bir tuzakışkatilktır. Ihtimal beşer ilk uygulamalarda muvaffakiyetlı olamayabilir. İnatla uygulamaya devam etmeli ve bu telkinler muayyen bir disiplin doğrultusunda tekrarlanmalıdır.

Iştirakçiyı Bu bağlantıda içi geniş bir sandalyeye oturt ve televizyon ya da öteki insanoğlu kadar potansiyel uyanıklık dağıtıcı unsurları ortadan kaldır. Cep telefonu, çalgı ve seda çıkarabilecek gayrı cihazları kapat.

Partnerinin okkalı kıvrak olmadığından emniyetli ol. Yorgun olması gerekmez fakat çıldırmış kadar olmasın kâfi.

Burada meydana getirilen kılgı yalnızca sigarada bileğil öbür bağımlılıklar zarfında uygulanan kılınabilir. Öğrenilen tatbik şayet titiz ve usulüne mutabık bünyelırsa değişkin versiyonları beşer kendi aklını kullanarak bileğhizmettirebilir ve faklı kızılışdemeviklardan kurtulmada bu yöntemi rahatlıkla kullanılabilir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Detaylar, Kurgu ve nasıl hipnoz yapılır”

Leave a Reply

Gravatar